Siyah, Beyaz ve Grinin Elli Tonu!

Grinin elli tonu kelimesiyle başlıyorum, merhabalar arkadaşlar. Açılış yazısından çok bloğun sabit takipçileri olduğu için bundan sonraki süreç hakkında bilgilendirme yazısı tarzında bir açıklama yapacağım. Bundan böyle artık burası siyah ile beyaz olarak devam edecek ve grinin elli tonunu da göreceksiniz. Belli bir konsept içerisinde yer almak ve minimalizm tutkumu da düşündüğümüz zaman, tüm şartların bir araya gelip en iyi olduğum şeyi yani sadeliği yansıtacağım.

Grinin elli tonu sloganıyla beraber, Instagram ve Facebook hesaplarım içinde aynı şey geçerli olacak. Artık gökkuşağı döneminden ayrılıp, biraz yalınlık, biraz sadelik ve biraz minimalizm katarak takipçilerime faydalı şeyler bırakmayı hedefledim.

2010 yılından bu yana bir çok defa burası açıldı, kapandı derken dile kolay tam sekiz sene bu alan adı benim yazılarım ve içeriklerimle doldu. Bundan sonrası içinde böyle bir düşünce ile çok daha emin adımlarla ilerleyeceğiz. Umarım sadelik anlayışım, sizinde daha keyifli zaman geçirmenize olanak tanır. Önerileriniz varsa eğer iletişim sayfası yoluyla bana ulaştırabilirsiniz.

2010 yılından bu yana bu bloğu takip eden, içerik olmasa bile sürekli girip bakan değerli dostlarıma da ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Grinin elli tonuyla merhaba dünya!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir