Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve sponsorluk anlamında hem bu blog bünyesinde hemde projelerini yürüttüğüm siteler içerisinde bir çok alan mevcuttur. Öncelikle sitelerimde hangi tür reklamlara yer vermekteyim?

  1. Banner reklamlar; ekolay.org ve blogseo.net bünyesinde banner reklam alımları mevcuttur. Bu blogda banner reklam alımlarını düşünmüyorum.
  2. Link reklamlar; En iyi backlinkler için sağlanan footer link reklamlarıdır. Bu blog, ekolay.org ve blogseo.net bünyesinde link reklam sahibi olabilirsiniz.
  3. Tanıtım yazısı reklamları; Tanıtım yazıları ile sitenizin hitini artırabilir, backlink kaynağı yaratabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz.

Banner Reklamlar: Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak alınabilir, süresi dolana kadar yerini kaybetmez.

Link reklamlar: Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak alınabilir, süresi dolana kadar yerini kaybetmez.

Tanıtım yazısı reklamları: Siteler aktif olduğu süre içerisinde daima kalıcı olurlar, silinme, değişiklik, link kaldırılması gibi olaylar söz konusu değildir. Tanıtım yazıları sitenin ömrüyle eş değerdir.

Hangi sitelerden reklam, link ve tanıtım  yazısı alınmaz?

Adult, Bahis vb. gibi yasa dışı içeriğe sahip illegal siteler, cinsel ürün satışı ve tanıtım siteleri gibi siteler kabul edilmemektedir.

Maksimum kaç link çıkışı olur?

Her sitenin maksimum dışarıya vermiş olduğu bağlantı sayısı 10 adet ile sınırlıdır. Bu rakam hiçbir şekilde 11 olmayacaktır.

Fiyatlandırma

Banner reklamlar: Sitelerin çeşitli banner alanları olduğu için konuma göre fiyatlarda değişir. En düşük banner reklamı bir site için aylık 60 TL’dir. Detaylı bilgi için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Link reklamlar: Her bir siteden bir adet dışarıya link çıkışı aylık 40 TL’dir, toplu alımlar için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Tanıtım yazısı reklamları: Yazı sizin tarafınızdan verilirse eğer her bir site için bir adet yazı fiyatı 35 TL’dir, yazı tarafımca yazılırsa 50 TL olur. Verilen yazılar %100 özgün olmak zorundadır.

Önemli not: WM Aracı kullanıcılarına toplu alımlarda %10 indirim uygulanır.

Sizde bir birinden özgün üç sitede reklam, link ve tanıtım yazısı kampanyalarından yararlanmak isterseniz iletişim formundan bana ulaşım sağlayabilirsiniz.